Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Angelina Jolie i Brad Pitt będą walczyć o biżuterię?

 

Od kilkunastu dni media na całym świecie rozpisują się o możliwych przyczynach i skutkach rozwodu jednej z najsłynniejszych hollywoodzkich par. Wśród wielu możliwych scenariuszy pojawia się kolejny element majątku, o który gwiazdy mogą stoczyć bój ? kolekcja ekskluzywnej biżuterii.

Spór o pierścionek zaręczynowy

Jak donoszą media za oceanem, niełatwo będzie podzielić majątek aktorskiej pary, który został wyceniony na ponad 400 milionów dolarów. Wśród zgromadzonych dóbr znalazły się również cenne klejnoty, które Brad kupował żonie. Dziennikarze dowiedzieli się, że Angelinie szczególnie zależy na zachowaniu biżuterii, jaką otrzymywała od partnera w ciągu około 12 lat ich związku. Nie chce również oddawać pierścionka zaręczynowego, który dostała od męża. Ozdoba ta jest także wyjątkowo ważna dla Brada, który mocno zaangażował się w jej projektowanie. Może więc się okazać, że wcale nie chce on, aby pozostała ona u byłej już niedługo żony.

Romantyczna historia cennych klejnotów

Przed ślubem gwiazdorskiej pary Brad długo pracował nad stworzeniem wyjątkowego pierścionka zaręczynowego, który zachwyciłby Angelinę. Zlecił jego wykonanie słynnemu jubilerowi Robertowi Procopowi. Wykonanie wymarzonej biżuterii zajęło mu ponad rok, a każdy etap prac był konsultowany z Pittem. Zależało mu, aby wszystkie z podłużnych 16-karatowych diamentów miały najwyższą możliwą czystość oraz najlepszą barwę. Finalnie ozdoba ta kosztowała aktora 250 tysięcy dolarów.

Previous post

Skradziono biżuterię Kim Kardashian

Next post

Turmalin ? kamień osób urodzonych w październiku