Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Biżuteria Beyonce za 9 milionów dolarów

6 czerwca Beyonce wzięła udział w gali 2016 CFDA Awards, na której odebrała nagrodę dla ?Fashion Icon?. Jak na ikonę mody przystało, miała na sobie ekstrawagancki garnitur marki Givenchy oraz czarny kapelusz z szerokim rondem. To nie strój gwiazdy wzbudził jednak tym razem największe zainteresowanie. Zobaczcie, jaką biżuterię wybrała na tę okazję.

Diamenty za miliony dolarów

Zarówno podczas imprezy, jak i jeszcze długo po niej wszyscy komentowali cenne klejnoty, jakie miała na sobie piosenkarka. Założyła ona zjawiskowy naszyjnik stworzony przez markę Lorraine Schwartz. Został on ozdobiony mnóstwem imponująco lśniących diamentów o łącznej masie ponad 100 karatów, a jego wartość wyceniono na aż siedem milionów dolarów. Do tego gwiazda dobrała 25-karatowe brylantowe kolczyki i co najmniej cztery pierścionki wysadzane tymi samymi kamieniami szlachetnymi. Dzięki temu łączna wartość jej biżuterii wynosiła ponad dziewięć milionów dolarów! Złośliwi twierdzą jednak, że te cenne ozdoby wcale nie były własnością Beyonce, a piosenkarka tylko wypożyczyła ją na wielkie wyjście.

Zamiłowanie do klejnotów

Beyonce jest nie tylko ikoną mody, lecz także znaną wielbicielką luksusowej biżuterii. W lutym tego roku wystąpiła na znanej imprezie Super Bowl w diamentowych ozdobach o łącznej masie 100 karatów. Zaprojektowała je również Lorraine Schwartz. Akcesoria tej marki gwiazda miała na sobie także podczas tegorocznej Met Gali. Jak myślicie więc, jaki pierścionek dostała podczas zaręczyn? Oczywiście diamenty od Lorraine Schwartz.

Previous post

Najsłynniejsze domy aukcyjne świata

Next post

4 ciekawostki o czarnych diamentach