Styl GwiazdTrendy

Biżuteria gwiazd na AFI Fest w Los Angeles

Wczoraj zakończył się jeden z największych festiwali filmowych w Stanach Zjednoczonych ? odbywający się od 1971 roku AFI Fest. Do Los Angeles zjechały największe gwiazdy ? takie jak Natalie Portman, Jessica Chastain czy Sarah Jessica Parker ? aby zaprezentować się na czerwonym dywanie. Dowiedzcie się, jaką biżuterię wybrały na tę okazję.

Czerń i biel

Będąca w zaawansowanej ciąży Natalie Portman do kreacji Diora dobrała delikatną biżuterię ? diamentowe kolczyki w stylu retro, krótki łańcuszkowy naszyjnik oraz niewielkie pierścionki. Wszystkie te ozdoby były utrzymane w chłodnych odcieniach bieli. Podobne dodatki wybrała Nicole Kidman. Jej kolczyki, bransoletka i pierścionki miały tę samą barwę. Na jeden kolor postawiła także Sarah Jessica Parker ? ona jednak wybrała czerń. Tę barwę miały kolczyki aktorki, duży wisiorek w kształcie serca, ozdobne kolczyki oraz bransoletki znajdujące się na przegubach obu dłoni gwiazdy ?Seksu w wielkim mieście?.

Słynna ambasadorka marki

Szczególną uwagę mediów zwróciła Jessica Chastain, która na odbywającą się w ramach festiwalu  premierę filmu ?Miss Sloane? założyła oryginalną biżuterię marki Piaget. Aktorka jest ambasadorką tego domu jubilerskiego, dlatego godnie go reprezentowała, pozując w bogato zdobionych kolczykach i imponującej bransoletce. Dodatki te zostały ozdobione diamentami w szlifie markizy oraz turkusowymi koralikami. Dzięki tej współpracy dodatki od Piageta pojawiły się również w filmie ?Miss Sloane?, w którym Chastain nosiła kultowe zegarki oraz inne ozdoby tej marki.

Previous post

Unikatowy diament Sky Blue trafi na sprzedaż

Next post

Biżuteria gwiazd z gali Angel Ball 2016