Historia BiżuteriiStyl GwiazdTrendy

Biżuteria gwiazd na Festiwalu Filmowym w Toronto

Nie tylko biżuteria Lupity Nyong?o wzbudziła w tym roku w Toronto zachwyt. Zobaczcie, jakie ozdoby wybrały inne gwiazdy, aby zabłysnąć na czerwonym dywanie i zwrócić na siebie uwagę mediów z całego świata.

Przepych i delikatne ozdoby

W tym roku niektórzy postanowili nie ograniczać się do jednej czy dwóch ozdób. Do tej grupy należała Kate Hudson która doskonale wiedziała, jak zabłysnąć na gali w Toronto. Na tę okazję wybrała czarną suknię wykonaną z półprzezroczystej koronki. Góra została ozdobiona różnego rodzaju srebrnymi przypinkami, do których gwiazda dobrała delikatną kolię oraz wysadzane diamentami wiszące kolczyki koła. Na eleganckie kolczyki postawiła również Natalie Portman, która dodatkowo dobrała do nich subtelne bransoletki ozdabiające obie dłonie. Takie zestawienie wybrała także Reese Witherspoon, dzięki czemu dołączyła do grona wielbicielek delikatnej biżuterii i subtelnego błysku na czerwonym dywanie.

Zgodnie z obowiązującą modą

Gwiazdy doskonale znają obowiązujące trendy. Przykładem tego jest stylizacja Nicole Kidman, która postawiła na modny w tym sezonie motyw roślinny i zestawiła wyszywaną cekinami suknię z kolczykami w kształcie listków. Do gwiazd odważnie bawiących się modą dołączyła też Dakota Fanning, która wybrała stylową asymetrię i założyła tylko jeden kolczyk. Amy Adams podkreśliła zaś odważny dekolt czerwonej sukni imponującym naszyjnikiem chokerem. Aktorka Maria Bello wybrała z kolei dużą, bogato zdobioną kolię w coraz popularniejszym stylu boho.

Previous post

Drugi pierścionek zaręczynowy Kim Kardashian

Next post

Szafir ? kamień urodzonych we wrześniu