Styl GwiazdTrendy

Biżuteria gwiazd na gali amfAR w Sao Paulo

Organizowane na całym świecie gale amfAR przyciągają międzynarodowe gwiazdy, które chcą w ten sposób wesprzeć walkę z AIDS, ale także zadbać o swój wizerunek. W ubiegły piątek pojawiły się więc licznie w brazylijskim Sao Paulo, gdzie można było podziwiać efektowne kreacje i luksusową biżuterię. Zobaczcie więc, jakie akcesoria i dodatki zostały wybrane na tę okazję.

Szmaragdy w roli głównej

Jedną z największych gwiazd piątkowej imprezy była Kate Moss. Modelka wybrała na tę okazję krótką koronkową sukienkę, zamszową marynarkę i lakierowane balerinki. Na tle tego stroju utrzymanego w jednym kolorze ? czarnym ? wyróżniały się ogromne wiszące kolczyki w stylu retro. Każdy z nich został ozdobiony czterema dużymi szmaragdami oraz mniejszymi diamentami. Nie była to jednak jedyna biżuteria, jaką założyła Kate. Na obu jej dłoniach można było zobaczyć również okazałe pierścionki ? jeden z takim samym imponującym szmaragdem, jak kolczyki, a drugi z równie imponującym diamentem.

Ekstrawaganckie dodatki

Na te same kamienie szlachetne, co Kate Moss, postawiła inna sławna modelka ? Naomi Campbell. Wybrała ona szmaragdowo-diamentowy naszyjnik, który składał się z dwóch części ? krótszej, przypominającej nieco modne chokery, i dłuższej ozdobionej osadzonym w centralnym miejscu, okazałym szmaragdem. Nie zawiodła również znana z ekstrawaganckich stylizacji redaktor japońskiego wydania ?Vogue?a? Anna Dello Russo. Do prześwitującej czarnej sukni dobrała ona duże kolczyki w kształcie krzyża, taki sam naszyjnik oraz? wysadzaną żółtymi i brązowymi kamieniami szlachetnymi koronę.

Previous post

Lindsay Lohan pokazała pierścionek zaręczynowy

Next post

Zaskakujące wyniki sprzedaży niebieskich diamentów