Styl GwiazdTrendy

Biżuteria gwiazd na gali Governors Awards

W sobotę 12 listopada mieliśmy doskonałą okazję do podziwiania luksusowej biżuterii amerykańskich gwiazd. Tłumnie przybyły one bowiem na odbywającą się w Hollywood galę Governors Awards. Dziś prezentujemy Wam najciekawsze ozdoby, jakie zostały wybrane na tę okazję.

Delikatne klejnoty

Nazywana też ?pierwszą oscarową imprezą sezonu? gala zgromadziła takie sławy, jak Emma Stone, Nicole Kidman, Amy Adams, Marion Cotillard czy też Lupita Nyong’o. Ta ostatnia jest znana z oryginalnych, ale niezwykle trafionych stylizacji i tym razem również wyglądała zjawiskowo. Na imprezę założyła półprzezroczystą białą suknię od Elie Saab, do której dobrała eleganckie kolczyki w stylu retro, które wyglądały jak klipsy. Na równie delikatną biżuterię zdecydowała się Emma Stone, która miała na sobie jedynie niewielkie diamentowe kolczyki mocowane na sztyfcie oraz kilka subtelnych pierścionków.

Odważna biżuteria

Amy Adams wyglądała z kolei tego wieczoru jak prawdziwa grecka bogini. Do białej sukni ze złotymi wstawkami dobrała niezwykle masywne, również złote wiszące kolczyki, grubą złotą bransoletkę oraz pierścionek z imponującym diamentem. Kolor złoty okazał się też ulubioną barwą Lily Collins, która wystąpiła w mieniącej się sukni w tym odcieniu oraz niewielkich kolczykach z diamentami. Nicole Kidman postawiła z kolei na klasyczną czerń ? długą suknię oraz duże, wiszące kolczyki ozdobione ciemną łezką. Dużo świecących ozdób wybrała też Helen Mirren, która dumnie prezentowała brylantowy naszyjnik, dwie duże bransolety oraz łańcuszkowe kolczyki.

Previous post

Biżuteria gwiazd na L?Oreal Paris Women of Worth

Next post

Biżuteria gwiazd z gali Critics' Choice Awards