Historia BiżuteriiStyl GwiazdTrendy

Biżuteria gwiazd na gali MET 2016

Gwiazdy przybyłe w tym roku na galę MET nie zawiodły wielbicieli stylowej biżuterii. Na czerwonym dywanie mogliśmy podziwiać zjawiskowe kolczyki, pierścionki i inne ozdoby. Dowiedzcie się, które z nich okazały najbardziej zachwycające.

Najpopularniejsze dodatki

W tym roku najchętniej wybieraną ozdobą okazały się kolczyki. Często były one jedyną lub najważniejszą biżuterią w gwiazdorskich stylizacjach. Na takie rozwiązanie postawiły między innymi Blake Lively, Zoe Saldana czy też Olivia Wilde. Siostry Kendall oraz Kylie Jenner miały zaś na sobie kolczyki od Lorraine Schwartz z 17-karatowymi oraz 20-karatowymi diamentami o wartości 4 milionów dolarów. Nie była to jedyna znana marka goszcząca na czerwonym dywanie. Aktorka Elle Fanning założyła bowiem delikatny łańcuszek od Tiffany & Co. Diamentowe kolczyki tej samej firmy wybrała też Emily Ratajkowski, a córka Johnny?ego Deppa i Vanessy Paradis Lily-Rose wystąpiła w biżuterii Chanel.

Odważne ozdoby

Brytyjska modelka Poppy Delevigne zdecydowała się na maksymalny przepych. Cennymi kamieniami szlachetnymi były wysadzane nie tylko jej kolczyki, lecz także okazała kolia, a nawet suknia w modnym stylu boho. Inną stylistykę można było odnaleźć w dodatkach redaktor naczelnej amerykańskiego ?Vogue?a?. Anna Wintour wybrała bowiem diamentowy naszyjnik retro z ponadczasowymi motywami kwiatowymi. Oryginalny pomysł miała też Nicole Kidman, która założyła delikatne kolczyki, a we włosach miała wysadzaną klejnotami ozdobę przypominającą diadem.

Previous post

Szmaragdy ? kamienie miesiąca maja

Next post

Pierścionek zaręczynowy Kate Upton