Styl GwiazdTrendy

Biżuteria gwiazd na imprezie Chopard

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes to doskonała okazja do zaprezentowania się w oryginalnych kreacjach i biżuterii. Gwiazdy, które zjechały na Lazurowe Wybrzeże z całego świata, równie chętnie pojawiły się na imprezie zorganizowanej przez słynną markę jubilerską Chopard. Jaką biżuterię wybrały?

Bohaterka wieczoru

Niekwestionowaną gwiazdą imprezy Chopard Space Party była Rihanna, która niedawno zaprojektowała dla tej marki własną kolekcję biżuterii. Piosenkarka pojawiła się w Cannes w niebieskiej sukni, do której dobrała bogato zdobiony złoto-niebieski naszyjnik oraz odważne, duże kolczyki w tym samym stylu. Nie były to jednak wszystkie ozdoby, jakie Barbadoska wybrała na tę okazję. Przepychu dopełniały dwa potężne pierścienie zdobiące dłonie gwiazdy. Inne celebrytki wzięły z niej przykład i również wystąpiły w odważnej, kolorowej biżuterii.

Moda na naszyjniki

Modelka Kendal Jenner założyła biało-niebieskie kolczyki w kształcie kwiatów oraz krótki naszyjnik w tym samym stylu. Jej koleżanka z branży Bella Hadid zainteresowała się podobnym wzorem naszyjnika, ale jej wersja została ozdobiona przezroczystymi diamentami oraz perłami. Aktorka Julianne Moore również wybrała kamienie szlachetne, które uchodzą za najlepszych przyjaciół kobiety, i zaprezentowała je w formie kolii oraz kolczyków. Modelka Winnie Harlow postawiła zaś na klasyczną ozdobę – diamentową kolię ozdobioną imponujących rozmiarów szmaragdem – zaś Amerykanka Arizona Muse dobrała biało-liliowy naszyjnik do koloru koronkowej sukni. Impreza ta pokazała więc, że w jubilerstwie królują teraz odważne kolory.

Previous post

Zjawiskowe wesele siostry Kate Middleton

Next post

Kradzież biżuterii wartej 5 milionów euro