Styl GwiazdTrendy

Biżuteria gwiazd na imprezie MTV EMA

W ostatnią niedzielę odbyła się w Rotterdamie uroczysta gala, podczas której rozdano nagrody stacji MTV ? Europe Music Awards. Dowiedzcie się, jaką biżuterię wybrały gwiazdy, które pojawiły się na czerwonym dywanie podczas tej imprezy.

Chokery hitem imprezy

Rozdanie nagród stacji MTV należy do wydarzeń mniej oficjalnych, dzięki czemu piosenkarki, muzycy i inni celebryci mogli postawić na odważniejsze, nie do końca formalne stylizacje. Dlatego widzowie stacji MTV mogli zobaczyć brytyjską piosenkarkę Charli XCX w spodniach dzwonach i krótkim topie obszytym gigantycznymi cekinami oraz modnym siateczkowym chokerze na szyi. Biżuterię podobnego typu wybrała amerykańska celebrytka Bebe Rexha ? jej naszyjnik składał się z krótkiego łańcuszka oraz wysadzanych diamentami liter ?CD?. Nie ulegało zatem wątpliwości, że pochodził z kolekcji domu mody Christian Dior. W kolejnej stylizacji ta sama gwiazda wybrała już mniej ozdobny choker składający się z klasycznej czarnej tasiemki.

Duża popularność kolczyków

Te dodatki okazały się niemal tak samo popularne, jak supermodne chokery. Kanadyjska aktorka Nina Dobrev postawiła na długie kolczyki, których metaliczny blask doskonale kontrastował z jej ciemnymi, prostymi włosami. Ten sam rodzaj biżuterii, ale w bardziej ekstrawaganckiej formie wybrała indyjska modelka Deepika Padukone. Szwedzka piosenkarka Zara Larsson założyła zaś eleganckie wiszące kolczyki ozdobione klasycznymi perłami. Dodatki w podobnym stylu miała na sobie również nowozelandzka prezenterka telewizyjna Charlotte Dawson.

Previous post

Oko ? legendarny motyw w biżuterii

Next post

Zbliża się jesienna wyprzedaż Sotheby?s