Styl GwiazdTrendy

Biżuteria gwiazd na L?Oreal Paris Women of Worth

W środę 16 listopada odbyła się w Nowym Jorku uroczysta gala organizowana przez markę L?Oreal.  Na L?Oreal Paris Women of Worth pojawiły się takie gwiazdy, jak Blake Lively, Eva Longoria czy Andie MacDowell. Dowiedzcie się, jaką biżuterię wybrały na tę okazję.

Gala w kolorach czerni i złota

Niewątpliwą gwiazdą tego wieczora była 24-letnia modelka Karlie Kloss. Pozowała ona fotoreporterom w długiej, mocno wydekoltowanej złotej sukni, która sama w sobie wyglądała jak drogocenna biżuteria. Dobrała więc do niej jedynie delikatne, wiszące kolczyki wysadzane diamentami. Niewiele ozdób założyła też Eva Longoria. Aktorka pojawiła się na imprezie w ozdobionym cekinami czarnym kombinezonie, który zestawiła z niewielkimi kolczykami mocowanymi na sztyfcie oraz modnym podwójnym pierścionkiem w tym samym ciemnym kolorze. Na czerń zdecydowała się także Blake Lively, która do długiego, prostego kombinezonu dobrała jedynie niewielkie kolczyli w stylu retro.

Odważne stylizacje i oryginalna biżuteria

Więcej koloru dodała do swojej stylizacji aktorka Andie MacDowell. Pojawiła się ona w Nowym Jorku w eleganckim koralowym kombinezonie z odsłoniętymi ramionami, którego doskonałym dopełnieniem były niewielkie wiszące kolczyki w stylu retro oraz elegancka złota bransoletka. Odważniejszy strój oraz biżuterię wybrała także Aimee Mullins, która wystąpiła w wzorzystej sukni vintage. Dobrała do niej duże, bogato zdobione kolczyki oraz dwie masywne bransolety w kolorze starego złota.

Previous post

Hinduskie wesele za 74 miliony dolarów

Next post

Biżuteria gwiazd na gali Governors Awards