Styl GwiazdTrendy

Biżuteria gwiazd na rozdaniu nagród BAFTA 2016

Uroczyste gale organizowane z okazji rozdania różnego rodzaju nagród to najlepsza okazja do zaprezentowania się w eleganckich strojach i ekskluzywnej biżuterii. Gwiazdy korzystają z tego bardzo chętnie, dzięki czemu po odbywającym się wczoraj rozdaniu nagród BAFTA świat obiegły zdjęcia luksusowych szmaragdów, nieśmiertelnych diamentów i innych błyskotek od najlepszych jubilerów. Na co gwiazdy postawiły w tym roku?

Triumf kolczyków

Zagraniczne media zdążyły już ogłosić, że w tym roku to właśnie ten rodzaj biżuterii ?wygrał? rozdanie nagród BAFTA. Mogliśmy podziwiać różne rodzaje, kształty i rozmiary kolczyków. Nie zabrakło delikatnych, subtelnych czy fantazyjnych, ale królowały oczywiście wiszące, długie i wysadzane diamentami. Na takie ozdoby postawiły między innymi Kate Winslet, Cate Blanchett (wybrała kolczyki marki Tiffany & Co.), Julie Walters czy żona Matta Damona Luciana Barroso.

Ulubione marki gwiazd

Aktorka Julianne Moore wybrała inne kamienie szlachetne ? szafiry ? i pojawiła się na gali w lśniących kolczykach ulubionej marki gwiazd ? Chopard. Tę samą firmę upodobały sobie również Annabelle Wallis, która założyła kolczyki z białego złota ozdobione rubinami, czy Saoirse Ronan. Postanowiła ona wyróżnić się na tle koleżanek z branży i założyła imponującą, wielobarwną kolię. Jest ona wykonana z białego złota i wysadzana kolorowymi szafirami oraz diamentami o łącznej masie 18 karatów. Gwiazda serialu ?Gra o tron? Emilia Clarke zaprezentowała zaś biżuterię firmy Tiffany & Co.

Previous post

Historyczne pierścienie z trucizną

Next post

Julie Walters zgubiła diamentowy kolczyk wart więcej niż jej dom