Styl GwiazdTrendy

Biżuteria gwiazd z gali Angel Ball 2016

Poniedziałek 21 listopada był ważnym wydarzeniem w życiu amerykańskich celebrytek. Wtedy bowiem odbyła się w Nowym Jorku impreza charytatywna, podczas której mogły zaprezentować się w świetle fleszy na czerwonym dywanie. Która z gwiazd zachwyciła najpiękniejszą biżuterią?

Siła rodu Kardashian

Siostry Kardashian jak zwykle wiedziały, jak zwrócić na siebie uwagę. Khloe pojawiła się na gali w półprzezroczystej srebrnej sukni, która sama w sobie bardziej przypominała biżuterię niż strój. Dobrała do niej jedynie delikatne okrągłe kolczyki oraz szarą, błyszczącą torebkę. Kourtney Kardashian postawiła z kolei na klasyczną czerń i zestawiła satynową suknię z niezwykle modnym w tym sezonie chokerem wysadzanym delikatnymi, przezroczystymi kamieniami szlachetnymi. Matka słynnych sióstr Kris Jenner również wybrała półprzezroczystą suknię w kolorze czarnym. Dopełnieniem tej stylizacji były kolczyki wkręty z olbrzymimi przezroczystymi diamentami oraz liczne pierścionki ozdobione tymi samymi kamieniami szlachetnymi.

Biżuteria polskich modelek

Na imprezie nie zabrakło też polskiego akcentu. Pojawiły się na niej bowiem dwie modelki ? Martyna Franków oraz Ewa Władymiruk. Pierwsza z nich założyła delikatne wiszące kolczyki w kolorze srebrnym, które zostały ozdobione niewielkimi krzyżykami. Druga Polka również postawiła na oryginalną, wyrazistą biżuterię. Wybrała bowiem minimalistyczny metalowy naszyjnik choker oraz odważne kolczyki w kształcie agrafek. Inną modelką, która postanowiła pobawić się jubilerskimi trendami, była Andreja Pejic. Miała ona na sobie pasek wysadzany kamieniami, kolczyki w kształcie kwiatów oraz gigantyczny naszyjnik w stylu boho.

Previous post

Biżuteria gwiazd na AFI Fest w Los Angeles

Next post

Hinduskie wesele za 74 miliony dolarów