Styl GwiazdTravel

Biżuteria gwiazd z rozdania Złotych Globów

Nie tylko diamentowe ozdoby Jennifer Lopez zwróciły w tym roku uwagę mediów. Podczas gali odbywającej się z okazji rozdania Złotych Globów wiele gwiazd zaprezentowało olśniewającą biżuterię. Królowały oczywiście diamenty, ale można było również dostrzec fantazyjnie oprawione szmaragdy.

Klasycznie, elegancko i olśniewająco

Jakiś czas temu pisaliśmy, że w tym sezonie wyjątkowo modne będą tzw. chokery, czyli różnego rodzaju naszyjniki-obroże. Doskonale wie o tym hollywoodzka aktorka Jennifer Lawrence, która zaprezentowała się właśnie w takiej biżuterii. Dobrała do niej intensywnie czerwoną, długą i fantazyjnie wyciętą suknię od Diora. Naszyjnik został zaś stworzony przez ulubioną markę jubilerską gwiazd ? Chopard. Biżuterię tę wykonano z białego złota i ozdobiono przezroczystymi diamentami o łącznej masie aż 156,77 karata. Najmodniejszy w tym sezonie model doskonale pasował do eleganckiej stylizacji i klasycznej urody 25-letniej aktorki.

Nie tylko diamenty

Dziennikarze zachwycali się również szmaragdami, które okazały się drugimi najpopularniejszymi kamieniami szlachetnymi Złotych Globów. Jaimie Alexander pojawiła się z pierścionkiem ozdobionym tymi klejnotami, a Taraji P. Henson założyła zestaw biżuterii ozdobionej szmaragdami w szlifie poduszki i o łącznej masie 107 karatów. Gina Rodriguez postawiła zaś na efektowne kolczyki wysadzane tymi kamieniami i brylantami. Podobnego wyboru dokonała Laverne Cox, która zaprezentowała szmaragdowe kolczyki w kształcie kropli.

Previous post

Diamentowa biżuteria Jennifer Lopez

Next post

Zaręczyny Rosie Huntington-Whiteley