Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Drugi pierścionek zaręczynowy Kim Kardashian

Kim Kardashian ponownie zwróciła uwagę wszystkich, kiedy na swoim Instagramie pokazała dwa pierścionki zaręczynowe. Pierwszy z nich otrzymała od Kanye Westa jeszcze przed słynnym ślubem. Drugi jest zaś najnowszym prezentem, jaki podarował jej mąż.

Jeszcze bardziej imponujący diament

Obie błyskotki zostały oczywiście ozdobione imponującymi diamentami. Pierwsza z nich została podarowana przez muzyka w 2013 roku i wykonana przez jubilerów słynnej marki Lorraine Schwartz. Ozdabia ją 15-karatowy kamień szlachetny w szlifie poduszki, a jej wartość została wyceniona na 8 milionów dolarów. Teraz Kanye przeszedł samego siebie. Kolejny pierścionek, który podarował żonie, kosztował już 10 milionów dolarów, a osadzony w nim diament w szlifie szmaragdowym ma aż 20 karatów. Ta ozdoba również została stworzona przez dom jubilerski Lorraine Schwartz.

Radość z nowej ozdoby

Druga ze słynnych błyskotek Kim została zaprezentowana 28 sierpnia na imprezie VMA, ale celebrytka przyznaje, że sama nie wie, która biżuteria podoba jej się bardziej, dlatego chętnie zakłada obie naraz. Dlatego kilka dni temu fani Amerykanki mogli podziwiać krótki filmik, na którym Kim prezentuje dwa imponujące pierścionki. Przedstawiciele marki Lorraine Schwartz poinformowali media, że Kanye był bardzo zaangażowany w cały proces powstawania obu ozdób. Wiedział, jak powinny wyglądać, a także jakie kamienie szlachetne mają zostać w nich osadzone. Dlatego Kim nosi teraz diamenty o najwyższej czystości.

Previous post

Romantyczne oświadczyny na koncercie Beyonce

Next post

Biżuteria gwiazd na Festiwalu Filmowym w Toronto