Ślub i zaręczynyStyl Gwiazd

Eva Longoria właśnie się zaręczyła

13 grudnia okazał się dla Evy Longorii bardzo szczęśliwym dniem, który na pewno zapamięta na długo. Dziś media na całym świecie obiegła bowiem wiadomość o zaręczynach hollywoodzkiej aktorki z jej wieloletnim partnerem Jose Antonio Bastonem. Jak zaplanował on to wyjątkowe wydarzenie i jaki pierścionek dostała gwiazda? Tego dowiecie się poniżej.

Wyznanie miłości na dubajskiej pustyni

Baston postanowił zadać Evie to ważne pytanie podczas ich pobytu w Dubaju, gdzie oboje są zaangażowani w działalność charytatywną dla Global Gift Foundation. Oświadczył się na pustyni, w egzotycznej i niezwykle romantycznej scenerii. Aktorka szybko podzieliła się tą radosną nowiną ze swoimi fanami na Instagramie, a także podkreśliła, że jest bardzo szczęśliwa, ale kompletnie nie spodziewała się tej propozycji.

Pierścionek z rubinem

Na zdjęciu zamieszczonym przez gwiazdę w internecie widać rozłożone na pustyni kolorowe poduszki i całującą się na ich tle parę narzeczonych. Uwagę wszystkich zwraca jednak imponujący i oryginalny pierścionek zaręczynowy wykonany najprawdopodobniej z platyny lub białego złota. Ozdabiają go okazały czerwony kamień szlachetny osadzony w centralnym miejscu (najprawdopodobniej jest to rubin) oraz otaczające go mniejsze przezroczyste diamenty. Dziennikarzom nie udało się jeszcze ustalić, gdzie pierścionek został zakupiony ani jaką ma wartość, ale informacja ta na pewno pojawi się w mediach już wkrótce. A nam pozostaje teraz czekać na wystawny ślub w iście hollywoodzkim stylu.

Previous post

Naszyjnik królowej Nazli sprzedany za 4,3 miliona dolarów

Next post

Biżuteria dla odważnych ? septum