Historia BiżuteriiŚlub i zaręczynyTrendy

Hinduskie wesele za 74 miliony dolarów

Od kilku dni w Indiach nie ustaje dyskusja o imponująco wystawnym weselu, które pochłonęło kwotę 5 bilionów rupii, czyli niemal 75 milionów dolarów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby ojcem panny młodej i zarazem sponsorem tej niezwykłej imprezy nie był znany polityk Gali Janardhan Reddy. Na co wydano tak zawrotną kwotę?

50 tysięcy najbliższych osób

Na weselu córki polityka Indyjskiej Partii Ludowej bawiło się? ponad 50 tysięcy gości. Zatrudniono aż 3 tysiące ochroniarzy, którzy mieli pilnować bezpieczeństwa biesiadników. Zostali oni zaproszeni do dwóch wybudowanych specjalnie na tę okazję domów. Jeden z nich miał przypominać rezydencję panny młodej, drugi zaś pana młodego. Jak ta bogata para zaprosiła swoich ?najbliższych? na tę uroczystość? Każdy z nich otrzymał specjalną pozłacaną szkatułkę, w której znajdował się tablet wyświetlający filmik z udziałem najsłynniejszych gwiazd Bollywood. A to był tylko początek weselnych atrakcji.

Pięć dni zabawy

Cała uroczystość trwała pięć dni, a transmitowano ją na wielkich telebimach rozstawionych w okolicy. Bogatą część artystyczną stanowiły różne egzotyczne występy ? nie tylko rodzimych artystów, lecz także tancerek samby brazylijskiej. Sama panna młoda przebierała się w tym czasie kilka razy. Biżuteria, którą wybrała na tę okazję, była warta ponad 13 milionów dolarów, a najdroższe sari, które założyła, kosztowało kolejne 2,5 miliona dolarów. Mieszkańcy kraju, w którym średnia miesięczna pensja wynosi 330 dolarów, nie kryją oburzenia tak wystawną weselną zabawą.

Previous post

Biżuteria gwiazd z gali Angel Ball 2016

Next post

Biżuteria gwiazd na L?Oreal Paris Women of Worth