Historia BiżuteriiTrendy

Hot trendy ? jesienna biżuteria

Jakie kolory oraz kamienie szlachetne wybierać jesienią i jaka biżuteria będzie najlepiej pasować do ciepłych swetrów lub wełnianych płaszczy? Tego dowiecie się dzisiaj. Poznajcie nasze propozycje, jak ozdobić październikowe i listopadowe stylizacje.

rubinKolorowe kamienie szlachetne

Jesień to najlepszy czas, aby ożywić swój wygląd za pomocą biżuterii z kolorowymi klejnotami. W sklepach z ubraniami dominują czerń, szarości, granaty i różnego rodzaju ciemne barwy, dlatego warto o tym pamiętać, wybierając odcień kamienia szlachetnego. O tej porze roku doskonale sprawdzą się więc krwiste rubiny oraz ciemnozielone szmaragdy. Mogą one ozdobić pierścionek, bransoletkę, zawieszkę lub kolczyki.

bransoletkaBransoletki w barwach jesieni

Od kilku sezonów niesłabnącą popularnością cieszą się delikatne bransoletki stworzone z koralików. Doskonale sprawdzą się one również jesienią, szczególnie jeśli ich dominującym kolorem będzie butelkowa zieleń, oliwkowy, czerń lub bordo. Takie ozdoby można ożywić zawieszką w ulubionym kształcie, np. delikatnym serduszkiem, koniczyną czy też symbolem nieskończoności.

czarne-diamentyA co z diamentami?

Klasyczne przezroczyste brylanty kojarzą się głównie z mroźną zimą, ale warto pamiętać, że minerały te mogą mieć wiele różnych odcieni. Ostatnio coraz popularniejsze stają się na przykład eleganckie czarne diamenty. Pięknie wyglądają zestawione ze srebrem lub białym złotem. Z pewnością sprawdzą się jako ozdoba kolczyków, zawieszek lub delikatnych minimalistycznych pierścionków.

Previous post

Biżuteria gwiazd na gali EMA Awards 2016

Next post

Oko ? legendarny motyw w biżuterii