Historia BiżuteriiTrendy

Jakie pierścionki zaręczynowe będą modne w 2016 roku?

Mimo że moda związana z biżuterią nie zmienia się tak szybko, jak w branży odzieżowej, jubilerzy co roku i tak zaskakują nas nowymi pomysłami oraz modelami cennych ozdób. Zobaczcie więc, co przygotowali na ten rok, a dokładniej jakie pierścionki zaręczynowe będą teraz najmodniejsze.

Słuchanie klientów to podstawa

Najważniejszą zmianą, jaką prognozuje się na ten rok, będzie samo podejście do klienta. Czasy, w których mogliśmy wybierać jedynie spośród gotowych wzorów biżuterii, na szczęście należą już do przeszłości. Teraz najmodniejszym rozwiązaniem będzie samodzielne jej zaprojektowanie lub przynajmniej wybranie metalu, z którego zostanie wykonana, a także kamienia szlachetnego, który ją ozdobi. Katalogi z pierścionkami zaręczynowymi mają nam służyć już tylko jako inspiracja. Wiele salonów jubilerskich ? szczególnie tych działających w internecie ? już teraz pracuje w ten sposób. Wystarczy skontaktować się z obsługą takiego sklepu i wyjaśnić, jaką biżuterią jesteśmy zainteresowani.

A co się nie zmieni?

Specjaliści przewidują, że niektóre trendy nadal będą bardzo popularne. Jako przykład podają biżuterię zabytkową lub stylizowaną na taką bądź też ozdoby w stylu vintage. Nie muszą się obawiać również ci, którzy postawią na klasyczny soliter, ponieważ ten model nadal będzie najpopularniejszym wyborem wśród przyszłych narzeczonych. Jubilerzy nadal będą czerpać z wzorów kwiatowych i nawiązujących do natury, dzięki czemu inspirowane nią pierścionki staną się delikatne i niezwykle kobiece.

Previous post

Soliter ? najpopularniejszy pierścionek zaręczynowy

Next post

Syntetyczne diamenty ? czy warto je kupować?