Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendyUncategorized

Kryształy Swarovskiego w sukni ślubnej Agnieszki Radwańskiej

Słynne na całym świecie klejnoty Swarovskiego dotychczas sprawdzały się jako ozdoby biżuterii. Ostatnio zdobywają jednak coraz większą popularność również jako element sukni ślubnej. Właśnie na taki kryształowy strój zdecydowała się również polska tenisistka Agnieszka Radwańska.

Kryształowa suknia

Huczne wesele jednej z najsłynniejszych polskich gwiazd sportu odbyło się w sobotę 22 lipca na krakowskiej Skałce. Radwańska postawiła na klasyczny strój – weselnym gościom zaprezentowała się w długiej sukni z koronkową górą i rozkloszowanym, tiulowym dołem. Do tego dobrała biały welon, białe buty oraz bukiet kwiatów w tym samym kolorze. Mogłoby się wydawać, że wyglądała skromnie. Nic bardziej mylnego – zarówno suknia, jak i welon były wyszywane tysiącami lśniących, przezroczystych kryształów Swarovskiego. Dziennikarzom udało się dowiedzieć, że łącznie tenisistka miała na sobie aż 6,5 tysiąca takich kamieni!

Przemyślany projekt

Strój ten stworzyła ulubiona projektantka Radwańskiej, Agnieszka Maciejak, a prace nad nim rozpoczęły się już pół roku temu. W tym celu wykorzystano ponad 100 metrów materiału, w tym plisowany tiul oraz sprowadzaną specjalnie z Włoch jedwabną organzę. Obszywanie jej lśniącymi klejnotami o różnej wielkości zajęło około 400 godzin. Projektantka podkreśla, że tenisistce zależało, aby strój był klasyczny, ale bogato zdobiony. Nie wiadomo jednak, ile świeżo upieczona panna młoda zapłaciła za taką kryształową ekstrawagancję.

Previous post

Biżuteria brytyjskiej księżnej Kate

Next post

This is the most recent story.