Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Lindsay Lohan pokazała pierścionek zaręczynowy

W ostatnich latach plotki o tej amerykańskiej aktorce ucichły. Lindsay Lohan ponownie pojawiła się jednak na pierwszych stronach gazet po tym, jak zauważono na serdecznym palcu jej dłoni imponujący pierścionek z okazałym szmaragdem. Media orzekły jednogłośnie ? gwiazda się zaręczyła.

Imponujące połączenie diamentów i szmaragdu

Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, błyskawicznie znaleźli się ?przyjaciele? chętni do opowiedzenia ze szczegółami, jak doszło do zaręczyn. Znajomi aktorki potwierdzili więc, że rzeczywiście nosi ona pierścionek zaręczynowy podarowany przez 22-letniego rosyjskiego milionera Egora Tarabasova, z którym spotyka się od ponad ośmiu miesięcy. Otrzymała od niego biżuterię z pięknym pięciokaratowym owalnym szmaragdem otoczonym mniejszymi przezroczystymi diamentami. Swoim kształtem kompozycja ta przypomina słynny pierścionek zaręczynowy księżnej Diany, różni się tylko rodzajem użytych kamieni. Ozdobę tę zakochani wspólnie oglądali kilka dni wcześniej na aukcji. Lindsay przyznała wtedy, że bardzo jej się podoba, dlatego Tarabasov postanowił zrobić ukochanej niespodziankę i w tajemnicy zakupił oryginalny pierścionek.

Pierwsze zdjęcia pierścionka

Rosjanin na moment oświadczyn wybrał czas, kiedy zakochani wraz ze swoimi rodzinami przebywali w Nowym Jorku. Uklęknął na jedno kolano i zaproponował Lindsay wspólną przyszłość. Po tym ważnym wydarzeniu wszyscy udali się na wspólne jego świętowanie podczas koncertu Duran Duran w Barclays Center na Brooklynie. To z tej imprezy pochodzą pierwsze zdjęcia uśmiechniętej Lindsay tańczącej z pięknym szmaragdowo-diamentowym pierścionkiem widocznym na jej dłoni.

Previous post

Australijskie opale hitem na aukcjach

Next post

Biżuteria gwiazd na gali amfAR w Sao Paulo