Trendy

Must have ? biżuteria ze znakiem nieskończoności

Ozdabia on delikatne naszyjniki, łańcuszki, bransoletki, kolczyki i pierścionki. W ofercie salonów jubilerskich znajdziecie wiele rodzajów biżuterii z lemniskatą, czyli charakterystyczną ósemką odwróconą o 90 stopni. Noszą ją wszystkie wielbicielki mody ? od hollywoodzkich gwiazd, przez blogerki, aż po Wasze znajome z pracy czy szkoły. Co oznacza ten symbol?

Ozdoba z przesłaniem

Biżuteria ze słynną odwróconą ósemką nie jest tylko wyłącznie modną ozdobą. Symbolizuje też coś, co nigdy się nie kończy, a więc jest również utożsamiana z trwałością i wiernością. Dlatego doskonale nadaje się na prezent dla bliskiej osoby ? przyjaciółki noszą ją w formie bransoletek, a zakochani wybierają łańcuszki oraz kolczyki z tym znakiem. Jest on także częstym motywem ozdobnym w pierścionkach zaręczynowych.

Słynny symbol miłości

Wśród gwiazd, które zdecydowały się na wyznanie uczuć za pomocą znaku nieskończoności, znalazł się między innymi bohater filmów ?Step Up? czy ?Magic Mike?, hollywoodzki aktor Channing Tatum. Jego żona Jenna Dewan otrzymała podczas zaręczyn imponującą błyskotkę ozdobioną dużym diamentem otoczonym mniejszymi, ułożonymi właśnie w symbol nieskończoności.

W szczytnym celu

Media za oceanem zachwycały się też delikatnym naszyjnikiem aktorki Reese Witherspoon, który został oczywiście ozdobiony znakiem nieskończoności. Gwiazda promowała w ten sposób akcję ?Avon Empowerment Necklace?, w której dochód ze sprzedaży tej biżuterii był przeznaczony na walkę z przemocą wobec kobiet.

Previous post

Bajeczny pierścionek i ślub Sofii Vergary

Next post

5 pomysłów na gwiazdkowy prezent