Styl GwiazdTrendy

Najdroższa biżuteria Oscarów 2016

Jak wyróżnić się spośród setek gwiazd zaproszonych na galę, która będzie transmitowana na całym świecie? Wystarczy założyć biżuterię o większej wartości niż niejeden dom w Hollywood. W tym roku na ten pomysł wpadły zarówno Lady Gaga, jak i aktorka Priyanka Chopra, a błyskotki, które miały na sobie, zostały wycenione łącznie na kwotę 16 milionów dolarów.

90-karatowe diamenty

Po tegorocznej oscarowej gali wszyscy mówili nie tylko o doskonałym występie Lady Gagi, lecz także o biżuterii, jaką piosenkarka zaprezentowała na scenie. Wybrała bowiem na tę okazję luksusowe kolczyki wysadzane imponującymi diamentami. Rzecznik prasowy marki Lorraine Schwartz, która wyprodukowała te ekskluzywne błyskotki, powiedział, że kosztują one 8 milionów dolarów. Znajdują się w nich wysokiej klasy 90-karatowe klejnoty w szlifie szmaragdowym. Nie jest to pierwsza biżuteria tej marki w kolekcji Lady Gagi. Jej pierścionek zaręczynowy z diamentem w szlifie serca również został stworzony przez jubilerów Lorraine Schwartz.

Brylantowy przepych

Razem z piosenkarką w ścisłej czołówce gwiazd, które postawiły na niebotycznie drogie dodatki, znalazła się była Miss Świata, a obecnie aktorka Priyanka Chopra. Ona jednak wybrała nie tylko kolczyki z 50-karatowymi diamentami, lecz także trzy pierścionki ozdobione tymi samymi kamieniami szlachetnymi. Same kolczyki są warte 3,5 miliona dolarów, natomiast cena pierścionków to kolejno 3,4 miliona (22-karatowy brylant), 850 tysięcy (?zaledwie? 10-karatowy klejnot) oraz 300 tysięcy (8-karatowy kamień osadzony w platynie). Łącznie gwiazda miała więc na sobie ponad 8 milionów dolarów.

Previous post

Najpiękniejsza oscarowa biżuteria 2016

Next post

Najpiękniejsze kolorowe kamienie ? tanzanity