Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Najpiękniejsze obrączki gwiazd

Nie tylko pierścionki zaręczynowe są starannie wybierane przez gwiazdy. Również drugi rodzaj symbolicznej biżuterii ? obrączki ? musi być wyjątkowy. Dowiedzcie się więc, jakie trendy panują za oceanem i które z amerykańskich celebrytek mogą pochwalić się najpiękniejszymi ślubnymi ozdobami.

Diamentowy przepych

Nicole Kidman po ślubie z Keithem Urbanem zaczęła z dumą nosić obrączkę, która z łatwością mogłaby przyćmić niejeden pierścionek zaręczynowy. Ma bowiem niemal pół centymetra grubości i jest w całości wysadzana lśniącymi przezroczystymi diamentami. Tak imponująca ozdoba z pewnością nigdy nie pozostanie niezauważona. Na podobny przepych postawiła piosenkarka Katy Perry, która wybrała z kolei solidną obrączkę o podobnej grubości. Została ona jednak wykonana z platyny i ozdobiona kolorowymi diamentami o brązowej i żółtej barwie.

?Skromniejsze? ozdoby

W porównaniu do biżuterii Nicole Kidman czy Katy Perry obrączka Alici Keys wydaje się naprawdę skromna. Znajdują się w niej bowiem ?zaledwie? trzy rzędy diamentów ? dwa z nich składają się z przezroczystych kamieni, a jeden, środkowy, z klejnotów w kolorze kanarkowym. Jeszcze delikatniejszą ozdobę wybrała aktorka Christina Hendricks, która nosi skromną obrączkę wysadzaną jednym rzędem niewielkich diamencików. Jej mąż Geoffrey Arend postawił zaś na masywniejszą wersję ozdobioną grawerowanym wzorem. To jednak nie wszystkie inspiracje, jakie Wam polecamy. Więcej pomysłów na wymarzone ślubne ozdoby znajdziecie w salonie Michelson Diamonds.

Previous post

Zaskakujące wyniki sprzedaży niebieskich diamentów

Next post

Najsłynniejsza perła świata ? La Peregrina