Trendy

Nowość ? tatuaże we włosach

Wszyscy pamiętamy, jaką furorę zrobiły tego lata złote tatuaże. Błyskawicznie można nimi ozdobić dowolną część ciała, a jednocześnie równie szybko można się ich pozbyć. Doskonale prezentowały się na opalonej skórze, dlatego stały się hitem wakacji, zarówno nad Bałtykiem, jak i na plażach Ibizy, Saint Tropez czy Miami.

Tęsknicie za latem i za tymi zwariowanymi ozdobami? Teraz możecie umieścić złote tatuaże na? włosach! Ten nowy trend błyskawicznie zdobywa popularność za oceanem. Jego ambasadorką okrzyknięto już jedną z sióstr Kardashian ? Kylie Jenner. Kontrowersyjna rodzina jest znana z zamiłowania do mody i lansowania nowych trendów, dlatego bardzo prawdopodobne jest, że już niedługo złote tatuaże zagoszczą we włosach nastolatek na całym świecie.

Złote tatuaże doskonale pasują do stylu boho. Mogą całkowicie zastąpić biżuterię, ale też idealnie się z nią komponują. Liczy się w nich przepych, dlatego tu nie działa zasada ?co za dużo, to niezdrowo?. Włosy ozdobicie zaś tymi samymi złotymi naklejkami, które latem lądowały na Waszej skórze. Sposób aplikacji jest taki sam, jak w przypadku tatuaży umieszczanych na ciele. Możecie też dodatkowo je utrwalić, spryskując taką fryzurę lakierem. Aby zaś się ich pozbyć, wystarczy umyć włosy. Proste i efektowne!

Pomysł ze złotymi tatuażami we włosach wydaje się Wam dziwny? Nie dajcie się zwieść pozorom. Takie ozdoby mogą naprawdę dodać charakteru całej stylizacji i sprawić, że zostaniecie gwiazdą imprezy. Wie coś o tym najmłodsza z sióstr Kardashian ? w końcu one jak nikt inny potrafią zwrócić na siebie uwagę.

Previous post

Pierścionek za 1,5 miliona dolarów i ślub za ponad 31 milionów

Next post

Co noszą gwiazdy: bogato zdobione sukienki zamiast biżuterii