Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Odliczanie do ślubu Leo Messiego

Argentyńska gwiazda futbolu od dawna jest zaręczona ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa, Antonellą Roccuzzo. Od dawna znana jest też ich data ślubu. Ma on się odbyć pod koniec tego miesiąca – 30 czerwca – niedługo po 30. urodzinach piłkarza. Dziennikarzom udało się też poznać kilka szczegółów związanych z tą ceremonią.

Ostrożność przede wszystkim

Wiadomo, że uroczystość odbędzie się w rodzinnym mieście Messiego, argentyńskim Rosario, gdzie zaczynał on swoją przygodę z piłką nożną. Media na całym świecie już ochrzciły to wydarzenie „ślubem stulecia”, a także spekulują, że weźmie w nim udział ponad 600 gości – w tym rodzina pary młodej oraz gwiazdy piłki nożnej znane z pierwszych stron gazet. Władze miasta przygotowują się do tego wesela jak do prawdziwej imprezy masowej, dlatego zostały podjęte wszelkie środki ostrożności. Organizatorzy ślubu dbają z kolei o to, aby jego dokładne miejsce nie zostało ujawnione – ze względu na tłumy fanów Messiego, którzy mogliby się tam zjawić i zakłócić uroczystość. Porządku mają pilnować specjalnie wyszkoleni izraelscy ochroniarze.

Wybranka Messiego

Kim jest przyszła żona jednego z najsłynniejszych piłkarzy na świecie? Antonella Roccuzzo, bo właśnie o niej mowa, to przyjaciółka Messiego jeszcze z dzieciństwa, a także matka jego dwóch synów. Poznali się, kiedy Argentyńczyk miał 5 lat. Nie udziela się w mediach, dlatego dziennikarzom nie udało się nawet wyśledzić, jaki pierścionek zaręczynowy otrzymała od przyszłego męża. Wiadomo jedynie, że na ślubie pojawi się w sukni zaprojektowanej specjalnie dla niej przez hiszpańską projektantkę Rosę Clarę.

Previous post

Perła – szczęśliwa ozdoba urodzonych w czerwcu

Next post

Najdroższa suknia ślubna roku?