Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Pierścionek zaręczynowy Ewy Minge

Polska projektantka mody chętnie opowiada o swoich zaręczynach oraz weselu, które ma odbyć się już wkrótce. Już teraz wiemy, że planowana jest spektakularna uroczystość. Jeśli będzie tak imponująca, jak pierścionek zaręczynowy, który otrzymała Ewa Minge, możecie być pewni, że zostanie zapamiętana na długo.

 

Oryginalnie i z pomysłem

Zaręczyny gwiazdy i jej tajemniczego partnera miały miejsce podczas zeszłorocznych świąt Bożego Narodzenia. Właśnie wtedy Ewa Minge zaprezentowała w mediach społecznościowych imponujący pierścionek. Został on wykonany z wielu kamieni szlachetnych – najprawdopodobniej diamentów – w przezroczystym oraz żółtym kolorze. Klejnoty wyglądają, jakby otulały palec przyszłej panny młodej bez udziału żadnego metalu szlachetnego – złota czy platyny. Dzięki temu prezentują się wyjątkowo lekko i delikatnie, mimo że ich rozmiar jest naprawdę imponujący. Ta oryginalna ozdoba w niczym nie przypomina więc klasycznych soliterów, które zwykliśmy oglądać na palcach zaręczonych kobiet.

Dwa pierścionki

Biżuteria została wykonana ręcznie we Włoszech, według indywidualnego projektu. Jest więc naprawdę unikatowa, dzięki czemu zrobiła wrażenie nawet na przyzwyczajonej do luksusu projektantce. Jak sama przyznaje, na widok pierścionka krzyknęła: „O jejku, jaki duży!” oraz zauważyła, że ze względu na wielkość kamieni trudno będzie nosić go na co dzień. Wtedy jej partner zaskoczył ją po raz kolejny – podarował jej drugi pierścionek, który jest mniej ozdobny i dzięki temu doskonale sprawdzi się na co dzień.

Previous post

Pierścionek zaręczynowy Sereny Williams

Next post

Zjawiskowe wesele siostry Kate Middleton