Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Pierścionek zaręczynowy Iriny Shayk

Wygląda na to, że była partnerka Cristiano Ronaldo już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Supermodelka od zeszłego roku nosi bowiem piękny pierścionek zaręczynowy, który podarował jej amerykański aktor Bradley Cooper. Nam jednak biżuteria gwiazdy coś przypomina.

Wyraźna inspiracja

Wygląda na to, że hollywoodzki aktor zdecydował się podarować swojej wybrance jeden z najpopularniejszych modeli pierścionków zaręczynowych w historii. Irina nosi bowiem na serdecznym palcu lewej dłoni ozdobę, która do złudzenia przypomina… ślubną biżuterię księżnej Diany oraz Kate Middleton. Jedyna różnica jest taka, że w brytyjskiej rodzinie królewskiej pierścionek pojawił się w wersji z szafirem otoczonym mniejszymi diamentami, supermodelka otrzymała zaś zielony szmaragd znajdujący się w centralnym miejscu błyskotki. Najwyraźniej Bradley Cooper woli kolor zielony od niebieskiego.

Wzór popularny wśród gwiazd

Nie tylko rosyjska gwiazda modelingu otrzymała pierścionek zaręczynowy inspirowany wyborem księżnej Diany. Podobną ozdobą chwaliła się swego czasu Lindsay Lohan, która otrzymała ją od swojego byłego już narzeczonego Egora Tarabasova. Związek aktorki zakończył się jednak szybko, w dodatku w atmosferze skandalu. Miejmy więc nadzieję, że imponujący szmaragd przyniesie Irinie i Bradleyowi więcej szczęścia – szczególnie że w mediach pojawiła się informacja, że ich wesele odbędzie się już latem tego roku. Jak na razie żadne z zakochanych nie potwierdziło tych informacji.

Previous post

Szczęśliwy klejnot urodzonych w maju

Next post

Pierścionek zaręczynowy Sereny Williams