Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Pierścionek zaręczynowy Kate Upton

Tegoroczna gala MET okazała się nie lada gratką dla wielbicieli biżuterii. Gwiazdy nie zawiodły i pojawiły się na czerwonym dywanie z imponującymi ozdobami oraz drogocennymi klejnotami. Największe zainteresowanie portali plotkarskich wzbudziła jednak modelka Kate Upton, na której dłoni dziennikarze wypatrzyli pierścionek zaręczynowy.

Zjawiskowa klasyka

Narzeczony gwiazdy Justin Verlander wybrał klasyczny model, który jest ulubionym pierścionkiem wielu kobiet na całym świecie ? soliter. Jak powiedzieli mediom znajomi pary, mężczyzna długo współpracował jednak z projektantką biżuterii Anitą Ko, aby stworzyć idealną ozdobę dla swojej wybranki. Przyszły pan młody postawił bowiem nie tylko na klasykę, lecz także na wyjątkową jakość klejnotu dlatego poszukiwania idealnego diamentu zajęły sporo czasu. Następnie Verlander pracował razem Anitą Ko nad zaprojektowaniem takiego pierścionka, który zachwyci przyszłą żonę.

Ten ważny dzień

Po raz pierwszy Kate zaprezentowała swój imponujący pierścionek podczas gali MET. Założyła na nią lśniącą asymetryczną suknię marki Top Shop, która dodatkowo podkreślała blask okazałego diamentu. Przyszła panna młoda od razu potwierdziła plotki i oficjalnie ogłosiła, że klejnot ten nie jest zwykłym brylantem, ale najpiękniejszym pierścionkiem zaręczynowym, jaki widziała. Przyznała też, że zaręczyny odbyły się niedawno, dlatego zakochani nie mieli jeszcze czasu na ustalenie dokładnej daty oraz miejsca ślubu i na razie cieszą się okresem narzeczeństwa.

Previous post

Biżuteria gwiazd na gali MET 2016

Next post

Biżuteria gwiazd na festiwalu w Cannes