Ślub i zaręczynyStyl Gwiazd

Pierścionek zaręczynowy Kylie Jenner?

25 grudnia najmłodsza z sióstr Kardashian pokazała swoim fanom imponujący pierścionek ozdobiony okazałym diamentem. Zdjęcie zamieszczone na portalu społecznościowym obiegło już cały świat, a media zaczęły podejrzewać, że Kylie Jenner zaręczyła się podczas Bożego Narodzenia.

Ekskluzywna ozdoba

Lśniąca biżuteria została najprawdopodobniej wykonana z platyny lub białego złota. Ozdabia ją sporej wielkości diament o kwadratowym kształcie otoczony mniejszymi brylancikami. Dziennikarzom nie udało się jeszcze ustalić, która firma jubilerska wykonała ten wyjątkowy pierścionek. Ze względu na rozmiar diamentu wiadomo jednak, że z pewnością kosztował niemało. Złośliwi zastanawiali się nawet, skąd partner Kylie, 26-letni raper Tyga, który jest znany ze swoich wielomilionowych długów, miał fundusze na zakup tak drogiej ozdoby.

Ślubne plany?

Fani 18-letniej gwiazdy reality show oraz dziennikarze od razu zaczęli się zastanawiać, czy pierścionek ten oznacza zaręczyny. Spekulacje nie ustawały nawet wtedy, gdy zauważono, że Kylie nosi biżuterię na prawej dłoni zamiast na lewej, którą zwykle ozdabiają pierścionki zaręczynowe. Sama zainteresowana podsycała te plotki, pisząc, że podczas tegorocznych świąt dostała ?wyjątkowy prezent od kogoś wyjątkowego?. W końcu jednak rozwiała te wątpliwości, przyznając, że nie jest zaręczona, a ta piękna biżuteria jest jej gwiazdkowym upominkiem. Skoro więc 18-latka dostaje tak imponujące ozdoby z okazji Bożego Narodzenia, to ciekawe, jak będzie wyglądał jej pierścionek zaręczynowy?

Previous post

5 pomysłów na pierścionki zaręczynowe

Next post

Karnawałowy trend 2016: pojedyncze kolczyki