Ślub i zaręczynyStyl Gwiazd

Pierścionek zaręczynowy Miley Cyrus

Od kilku dni plotkarskie portale internetowe donoszą, że Miley Cyrus wróciła do swojego dawnego chłopaka Liama Hemswortha. Mało tego ? para, która była już zaręczona w 2012 roku (przed swoim głośnym rozstaniem), właśnie odnowiła zaręczyny, a na palcu serdecznym piosenkarki znów pojawił się pierścionek. Zobaczcie, jak on wygląda.

Ważna biżuteria

Na ostatnich zdjęciach, jakie amerykańska piosenkarka zamieszcza na Instagramie, można zauważyć imponujący pierścionek. Jest on wykonany z tradycyjnego żółtego złota i ozdobiony okazałym okrągłym diamentem. To klasyczny soliter ? delikatny, a jednocześnie luksusowy i ponadczasowy wzór, który pokochało wiele kobiet na całym świecie i który jednoznacznie kojarzy się z biżuterią zaręczynową. Miley nosi go na serdecznym palcu lewej dłoni, dlatego wszyscy podejrzewają, że nie jest to jedna z wielu ozdób młodej gwiazdy, ale pierścionek zaręczynowy świadczący o tym, że Liam ponownie jej się oświadczył.

Tajemnicze zachowanie gwiazdy

Miley nie potwierdza plotek o zaręczynach, ale również im nie zaprzecza. Ignoruje również pytania fanów, którzy od kilku dni zastanawiają się, czy to prawda, że młoda gwiazda niedługo zmieni stan cywilny. Znajomi pary donoszą jednak, że spędziła ona z Liamem ostatnie święta, a także zatrzymała się w jego rodzinnym domu podczas festiwalu muzycznego, na który udała się do Australii. Na zdjęciach, które publikuje w mediach społecznościowych, pozuje zaś tak, aby pierścionek z okazałym diamentem był w centrum uwagi.

Previous post

Kamień miesiąca stycznia ? granat

Next post

Jak czyścić biżuterię?