Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Pierścionek zaręczynowy Sereny Williams

Pod koniec zeszłego roku media na całym świecie informowały o zaręczynach jednej z najbogatszych tenisistek na świecie – Sereny Williams. Gwiazda sportu nie ukrywała swojej radości i do dziś chętnie prezentuje imponujący pierścionek zaręczynowy, który dostała wtedy od Alexisa Ohaniana, milionera i współzałożyciela serwisu Reddit.

Wielki diament

Biżuteria, którą przedsiębiorca podarował swojej wybrance, została ozdobiona imponujących rozmiarów przezroczystym diamentem. Ogromny kamień zwraca uwagę i jest potwierdzeniem, że przyszły pan młody musiał wydać na tę błyskotkę setki tysięcy dolarów. Nie wiadomo jednak, gdzie i przez kogo została ona wykonana – narzeczeni pilnie strzegą bowiem swojej prywatności i nie afiszują się z majątkiem, którego oboje są posiadaczami. Eksperci są jednak pewni, że tak duży diament nie mógł być tani.

Romantyczne zaręczyny

Nie tylko pierścionek, który wybrał Ohanian, jest warty uwagi. Również same zaręczyny odbyły się w sposób bardzo pomysłowy. Williams wspomina, że pewnego dnia wróciła spóźniona do domu, a tam czekał na nią jej partner razem ze spakowanymi bagażami. Bez słowa wyjaśnienia zabrał ją na lotnisko, skąd udali się do Rzymu, czyli miasta, w którym para spotkała się po raz pierwszy w 2015 roku. Trzeba przyznać więc, że przyszły mąż tenisistki ma bardzo ciekawe pomysły i romantyczną duszę. Już wkrótce przekonamy się, jak wykorzysta te cechy podczas wesela słynnej pary. Oboje nie zdradzają jednak na razie jego szczegółów.

Previous post

Pierścionek zaręczynowy Iriny Shayk

Next post

Pierścionek zaręczynowy Ewy Minge