Ślub i zaręczynyStyl Gwiazd

Romantyczne oświadczyny na koncercie Beyonce

Przyszli mężowie często zastanawiają się, jakie wybrać okoliczności, aby oświadczyć się partnerce w wyjątkowy sposób. Na niecodzienny pomysł wpadł ukochany jednej z tancerek występujących w trasie koncertowej z Beyonce. Specjalnie dla niego gwiazda przerwała jeden ze swoich koncertów.

Wyznanie przed milionami fanów

Osoby wybierające się na koncert amerykańskiej gwiazdy z pewnością nie spodziewały się, że już za chwilę staną się świadkami wydarzenia, które obiegnie cały świat. Podczas imprezy odbywającej się w sobotę 10 września w St. Louis Beyonce jak zwykle śpiewała jeden ze swoich hitów ? ?Single Ladies?. W pewnym momencie przerwała jednak swój występ, a na scenie pojawił się John Silver, chłopak jednej z tancerek towarzyszących gwieździe ? Ashley Everett. Mężczyzna uklęknął przed zaskoczoną kobietą, wyjął pierścionek z diamentem, wyznał, że jest jego królową, a następnie poprosił ją o rękę.

Najszczęśliwszy wieczór

Wzruszona Everett oczywiście przyjęła oświadczyny, a następnie przyjęła gratulację od gwiazdy, z którą pracuje od ponad 10 lat. Jak na profesjonalistkę przystało, chwilę później wróciła do pracy ? odtańczyła całą choreografię, eksponując swoją nową zaręczynową biżuterię oraz ozdabiający ją lśniący diament. Po koncercie wyznała zaś na swoim Instagramie, że oświadczyny te były spełnieniem jej marzeń. Dziennikarze na całym świecie żartowali zaś, że tym sposobem liczba ?single ladies? w koncertowej ekipie Beyonce właśnie zmniejszyła się o jedną.

Previous post

Biżuteria Lupity Nyong'o od Tiffany & Co

Next post

Drugi pierścionek zaręczynowy Kim Kardashian