Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Skradziono biżuterię Kim Kardashian

Ostatnia wizyta Kim Kardashian w Paryżu z pewnością nie należała do udanych. Amerykańska celebrytka, która zawitała do stolicy Francji, aby podziwiać pokazy zorganizowane podczas tygodnia mody, została okradziona w pokoju hotelowym.

Kradzież cennej biżuterii

Do zdarzenia doszło o godzinie 3 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, pięciu uzbrojonych mężczyzn w strojach policjantów wdarło się do hotelowego apartamentu Kim. Zagrozili jej bronią, zamknęli w łazience, a następnie przeszukali wynajmowane przez celebrytkę pokoje. Jak ustaliła francuska policja, złodzieje zabrali biżuterię o łącznej wartości 11 milionów dolarów ? w tym słynny pierścionek zaręczynowy Kim z diamentem wartym 4,5 miliona dolarów ? oraz kilka innych cennych przedmiotów. Eksperci przewidują, że wszystkie one znajdują się już poza granicami Francji.

Utrata najnowszego prezentu od męża

Kim nie cieszyła się długo imponującym pierścionkiem, który dostała od męża z okazji rocznicy ślubu i który nazwała ?drugim pierścionkiem zaręczynowym?. Szybko zadebiutował on na zdjęciach celebrytki na Instagramie, ale także skusił złodziei, którzy wykorzystali chwilę nieuwagi ochrony oraz nieobecności Kanye Westa. Po tym wydarzeniu pojawiło się nawet kilka krytycznych komentarzy mówiących, że Kim za bardzo obnosiła się ze swoim bogactwem, dlatego skusiła złodziei. Taką opinię wyraził między innymi projektant mody Karl Lagerfeld. Celebrytka najprawdopodobniej wzięła sobie te słowa do serca, bo zniknęła z mediów i nie komentuje kradzieży.

Previous post

Biżuteria gwiazd na rozdaniu nagród Emmy 2016

Next post

Angelina Jolie i Brad Pitt będą walczyć o biżuterię?