Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendyUncategorized

Ślub córki Tommy’ego Hilfigera

Tegoroczny sezon ślubny obfituje w wystawne wesela organizowane przez międzynarodowe sławy. W ostatnich dniach sakramentalne „tak” powiedziała również córka amerykańskiego projektanta mody Tommy’ego Hilfigera. Dumny ojciec poprowadził ją do ołtarza, a także zaprojektował jej suknię. Dowiedzcie się, jak wyglądała ta ceremonia.

Panna młoda w stylu boho

Zorganizowany w egzotycznej karaibskiej scenerii ślub Ally Hilfiger odbił się szerokim echem w zagranicznych mediach. Córka słynnego projektanta mody mogła oczywiście liczyć na pomoc ojca w zaprojektowaniu wymarzonej sukni ślubnej. Inspiracją był styl boho, a zamiast welonu panna młoda miała na głowie bogato zdobioną, niezwykle oryginalną, koronkową chustę, która przechodziła w długą pelerynę. Bohaterka tego wieczoru jeszcze przed ceremonią przyznała, że ma trochę cygańską, artystyczną duszę, dlatego chciałaby, aby jej suknia to odzwierciedlała.

Egzotyczne wesele

Kiedy ojciec prowadził Ally do ołtarza, Ronnie Wood z The Rolling Stones przygrywał im na gitarze. Po ślubie na karaibskiej plaży na wyspie Mustique odbyła się impreza weselna. Wszyscy goście bawili się w czarno-białych strojach, a także posilali się przy długim białym stole zlokalizowanym przy hotelowym basenie.

Pierścionek zaręczynowy

Zaręczyny pary odbyły się w lipcu 2016 roku w Paryżu. Przyszły pan młody, wieloletni partner Ally Steve Hash, sam zaprojektował pierścionek, który jej wręczył. Jak na wielbicielkę stylu boho, córka Hilfigera otrzymała jednak dość skromną ozdobę. Została ona wykonana z platyny, w której centralnym miejscu znajduje się duży diament w szlifie poduszki.

Previous post

Zegarek Jackie Kennedy sprzedany za 380 tysięcy dolarów

Next post

Oto najdroższe kolczyki na świecie