Ślub i zaręczynyStyl GwiazdTrendy

Ślub i pierścionek zaręczynowy Mirandy Kerr

Ostatnio głośno jest o weselu australijskiej supermodelki i Evana Spiegela, młodego miliardera i założyciela Snapchata. Ceremonia, która odbyła się w ogrodzie prywatnej rezydencji pana młodego, mimo niewielkiej liczby zaproszonych gości uchodzi za naprawdę luksusową. Poznajcie jej szczegóły oraz sprawdźcie, jaki pierścionek zaręczynowy otrzymała Miranda.

Wesele w rustykalnym stylu

W sobotę 27 maja do Los Angeles przyjechali wyłącznie najbliżsi pary młodej. Na uroczystość zaproszono zaledwie 50 osób, ale – jak podkreślają goście – zorganizowano ją na iście gwiazdorskim poziomie. Wszyscy zostali przywiezieni na teren imprezy w limuzynach z przyciemnionymi szybami, tak aby paparazzi nie dowiedzieli się o imprezie. Odbyła się ona w ogrodzie ozdobionym białymi różami, a weselnikom przygrywała orkiestra smyczkowa. Dekoracje wykonano w rustykalnym stylu, a panna młoda postawiła na delikatną białą suknię oraz wianek ze świeżych kwiatów. Po części oficjalnej Miranda zaskoczyła męża, śpiewając mu przebój Shani Twain „You’re Still the One”.

Pierścionek zaręczynowy

Para zaręczyła się w 2016 roku. Właśnie wtedy Miranda pochwaliła się w mediach społecznościowych imponującym pierścionkiem ozdobionym dużym brylantem oraz dwoma mniejszymi w szlifie bagietek, znajdującymi się po bokach. Kamienie szlachetne zostały osadzone w klasycznej platynie lub białym złocie, a specjaliści szacują, że największy z klejnotów ma od 1,75 do 2,5 karata. Ozdoba mogła kosztować przyszłego pana młodego od 75 do 100 tysięcy dolarów.

Previous post

Kradzież biżuterii wartej 5 milionów euro

Next post

Broszka Margaret Thatcher trafi na sprzedaż