Ślub i zaręczynyStyl Gwiazd

Śluby gwiazd w 2015 roku

Niektóre z tych ceremonii były wyczekiwane od lat, inne okazały się sporym zaskoczeniem. Poznajcie 4 gwiazdorskie pary, które wygłosiły w 2015 roku przysięgę małżeńską.

  1. Jennifer Aniston i Justin Theroux

Od lat media za oceanem informowały, że Jennifer albo wciąż nie może pozbierać się po rozstaniu z Bradem Pittem, albo właśnie bierze kolejny ślub. W tym roku plotki okazały się prawdą. Para, która zaręczyła się w 2012 roku, właśnie sformalizowała związek. Dziennikarze dowiedzieli się o tym tylko dzięki wysadzanej diamentami obrączce, którą zauważono na dłoni aktorki.

  1. Mila Kunis i Ashton Kutcher

Wielu niedowiarków uważało, że związek z Milą Kunis miał być dla Ashtona szybkim lekiem na rozstanie z Demi Moore. Z czasem aktorka dostała jednak pierścionek zaręczynowy o wartości ponad 260 tysięcy dolarów, urodziła Ashtonowi córkę, a po trzech latach związku para wzięła ślub.

  1. Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy

Temu związkowi również nie dawano szans ? a wszystko to ze względu na różnicę wieku pomiędzy gwiazdą serialu ?Pełna chata? a bratem byłego prezydenta Francji. Z czasem jednak na dłoni aktorki zauważono pierścionek zaręczynowy marki Cartier, a w październiku tego roku zakochani zaczęli nosić złote obrączki. Sami zainteresowani nadal nie potwierdzili, że są już małżeństwem.

  1. Amber Heard i Johnny Depp

Hollywoodzki aktor przez lata unikał małżeństwa, twierdząc, że nie jest mu ono potrzebne. Szybko zmienił zdanie, kiedy poznał Amber Heard. Niebawem dostała ona pierścionek zaręczynowy z pięknym diamentem, który jednak okazał się za duży, więc? Johnny sam zaczął go nosić! W tym roku odbył się zaś ślub hollywoodzkiej pary.

Previous post

Gwiazdy, które zaręczyły się w 2015 roku

Next post

Biżuteria na sylwestra ? choker