Styl GwiazdTrendy

Styl gwiazd ? Johnny Depp i jego kolczyki

Kolczyki nie pasują do męskiego stylu? Zaprzeczeniem tej teorii są zdjęcia wielu amerykańskich aktorów i piosenkarzy ? wystarczy wspomnieć chociażby takie gwiazdy światowego formatu, jak Steven Tyler, Morgan Freeman, Colin Farrell, Kanye West, Usher czy Johnny Depp. Ostatni z nich szczególnie upodobał sobie tę biżuterię, która przez wielu uważana jest za niemęską.

Nieodłączny element stylizacji na czerwony dywan

Od wielu lat Johnny jest widywany podczas oficjalnych gal i branżowych imprez z różnego rodzaju kolczykami w uszach. Zestawia je z eleganckimi garniturami, ale równie chętnie zakłada je do mniej oficjalnych stylizacji. Bez względu na to, jak eleganckie jest to wydarzenie ani wśród jakich gości się znajdzie ? zawsze stawia na swój oryginalny styl. Nie poprzestał też na jednej czy dwóch ozdobach ? w lewym uchu zwykł nosić nawet trzy kolczyki. Jakie ozdoby wybiera słynny hollywoodzki aktor?

Kreatywność to podstawa

Mimo że najczęściej Johnny był widywany z klasycznymi metalowymi kółkami w uszach, nie poprzestał tych ozdobach, które zwykle wybierają mężczyźni. Nosi również tak oryginalną biżuterię, jak wiszące metalowe pióra czy też wysadzane diamentami agrafki. Te ostatnie wzbudziły zainteresowanie mediów podczas odbywającego się w ubiegłą sobotę 27. Annual Palm Springs International Film Festival. Dziennikarze podejrzewali, że kolczyki te były gwiazdkowym prezentem od żony aktora, Amber Heard. Johnny był w nich jednak widziany już we wrześniu ubiegłego roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto.

Previous post

Jaką biżuterię warto kupić na wyprzedaży?

Next post

Co będzie modne w 2016 roku?