Ślub i zaręczynyStyl Gwiazd

Zjawiskowe wesele siostry Kate Middleton

O Pippie Middleton zrobiło się głośno, kiedy w olśniewającej sukni pojawiła się na ślubie siostry, księżnej Kate. W sobotę sama stanęła na ślubnym kobiercu, a światowe media rozpisywały się o jej stroju, pierścionku zaręczynowym oraz całej ceremonii. Poznajcie jej szczegóły.

Pierścionek zaręczynowy

Młodsza siostra księżnej Cambridge zaręczyła się już w zeszłym roku. Już wtedy zwrócono uwagę na jej imponujący pierścionek zaręczynowy, jaki otrzymała od milionera Jamesa Matthewsa. Jak podkreślają eksperci, biżuteria w stylu art deco została wykonana z platyny lub białego złota, a masa zdobiących ją diamentów to co najmniej trzy karaty. W centralnym miejscu znajduje się jeden duży, przezroczysty klejnot, który został otoczony przez kilkanaście mniejszych kamieni o takiej samej barwie. Całość naprawdę robi wrażenie, a ponadczasowy wzór sprawia, że pierścionek będzie zachwycał jeszcze przez wiele lat. Ile jest warty? Jego cenę oszacowano na ćwierć miliona funtów.

Suknia i wesele

Ceremonia ślubna Pippy była równie zachwycająca, jak jej pierścionek zaręczynowy. Około 300 gości bawiło się w ogrodzie należącym do posiadłości rodziców panny młodej. Ona sama wystąpiła w delikatnej, koronkowej sukni zaprojektowanej przez brytyjskiego projektanta Gilesa Deacona. Gwiazda tego wieczoru dobrała do sukni prosty welon oraz niewielki bukiet z białych kwiatów, które zdobiły również wnętrze kościoła w Bucklebury, gdzie odbył się ślub. Brytyjskie media zachwycały się zaś zarówno wyglądem panny młodej, jak i przygotowaniem całej ceremonii.

Previous post

Pierścionek zaręczynowy Ewy Minge

Next post

Biżuteria gwiazd na imprezie Chopard