Ślub i zaręczynyTrendy

5 pomysłów na pierścionki zaręczynowe

Skoro właśnie rozpoczyna się najlepszy czas na zaręczyny, to przedstawiamy Wam 5 zaręczynowych pierścionków, które mogą posłużyć Wam za inspirację. Być może wśród tej biżuterii znajdzie się Wasz wymarzony model?

serce1. Z symbolem miłości

Ten pierścionek to oryginalne połączenie żółtego złota, białego brylantu o masie 0,1 karata oraz najpopularniejszego symbolu miłości ? serca. Idealnie pasuje do kobiet, które wybierają nowoczesną, ale i nietypową biżuterię.

 

rubin

2. Płomienne uczucia

Krwistoczerwony rubin jest doskonałą propozycją dla wielbicielek kolorowych kamieni szlachetnych. To także bardzo modna ozdoba pierścionków zaręczynowych ? niedawno biżuterię z tym klejnotem otrzymała podczas zaręczyn hollywoodzka aktorka Eva Longoria. Tu rubinowi towarzyszą dwa lśniące diamenty oprawione w białe złoto.

klasyczny

 

3. Ponadczasowa klasyka

Taki pierścionek najprawdopodobniej wyobraża sobie każdy, kto myśli o biżuterii zaręczynowej. Ten klasyczny model został wykonany z 14-karatowego żółtego złota, w które oprawiono przezroczysty diament o masie 0,15 karata.

 

z tanzanitem4. Lazurowe niebo

Wymarzony pierścionek dla wszystkich, którzy w związku czują się jak w niebie. Intensywnie niebieski tanzanit o masie 0,9 karata został tu oprawiony w 14-karatowe białe złoto oraz otoczony przezroczystymi diamentami o łącznej masie 0,32 ct. Całość tworzy luksusową i oryginalną kompozycję.

 

luksusowy5. Urok luksusu

Pierścionek ten to marzenie wszystkich wielbicielek diamentów. Ozdabia go 19 kamieni szlachetnych, które mają łączną masę 0,72 karata i doskonale komponują się z 14-karatowym białym złotem.

Previous post

Najpopularniejsze okazje do zaręczyn

Next post

Pierścionek zaręczynowy Kylie Jenner?