Ślub i zaręczynyStyl Gwiazd

Bajeczny pierścionek i ślub Sofii Vergary

Wczoraj na Florydzie odbył się spektakularny ślub aktorskiej pary. Sofia Vergara i Joe Manganiello powiedzieli sobie ?tak? wśród kolorowych kwiatowych girland, w zjawiskowej sali z widokiem na ocean, a suknia panny młodej powstawała przez 1657 godzin!

Zanim zakochani złożyli przysięgę małżeńską, Manganiello podarował aktorce piękny pierścionek zaręczynowy z okazałym diamentem otoczonym mniejszymi brylancikami zatopionymi w białym złocie. Po raz pierwszy przyszła panna młoda zaprezentowała tę biżuterię w styczniu tego roku, na gali SAG Awards w Nowym Jorku. Już wtedy przyznała, że jest bardzo podekscytowana wspólną przyszłością.

Panna młoda zdecydowała się na uszycie sukni ślubnej w domu mody Zuhaira Murada. Chciała podkreślić swoje kobiece kształty, a jednocześnie pokazać ?coś spektakularnego?. Po konsultacjach z projektantem powstał pomysł, nad którym pracował 32-osobowy zespół najlepszych specjalistów. Uszycie sukni zajęło im aż 1657 godzin.

Zakochani podczas przysięgi małżeńskiej założyli sobie obrączki, które zaprojektowała słynna jubiler gwiazd Lorraine Schwartz. Chciała ona, aby biżuteria nawiązywała swoją stylistyką do pierścionka zaręczynowego, dlatego ozdoba Sofii również jest wysadzana brylantami. Następnie na weselu bawiło się ponad 400 gości, w tym hollywoodzkie gwiazdy, takie jak Reese Witherspoon, Julie Bowen czy Channing Tatum. Imprezę rozpoczął zaś pierwszy taniec młodej pary, która wykonała go do utworu ?The Way You Look Tonight? Franka Sinatry. Niespodzianką okazał się też minikoncert Pitbulla.

Previous post

Znaleziono 1111-karatowy diament!

Next post

Must have ? biżuteria ze znakiem nieskończoności