Styl GwiazdTrendy

Biżuteria dla odważnych ? septum

W ostatnim czasie coraz popularniejszy staje się piercing, który dawniej był modny wyłącznie wśród nastolatków lub członków subkultur. Kolczyki w przegrodzie nosowej ? bo właśnie o nich mowa ? czyli tzw. septum zaczyna nosić coraz więcej gwiazd oraz wielbicielek mody.

Piercing na salonach

Kolczyk w przegrodzie nosowej widzieliśmy już u Rihanny na okładce magazynu ?W? oraz u Azealii Banks w teledysku do piosenki ?Chasing Time?. W sesjach zdjęciowych z septum wystąpiły Lady Gaga, a także Katy Perry. Noszą go córka Lenny?ego Kravitza Zoë Kravitz oraz narzeczona Roberta Pattinsona FKA Twigs. Oryginalny styl tej ostatniej z gwiazd stał się inspiracją dla kobiet na całym świecie, dlatego coraz więcej z nich zgłasza się do salonów wykonujących piercing z zamiarem zrobienia sobie septum.

Imprezowy gadżet

O ile kolczyk w przegrodzie nosowej nie jest odpowiednią ozdobą podczas spotkania biznesowego i może nie zostać zaakceptowany w każdej pracy, o tyle na pewno sprawdzi się jako dodatek do imprezowej stylizacji. Jeśli jednak chcecie sprawić sobie taką biżuterię, wcale nie musicie od razu decydować się na bolesny zabieg przekłuwania przegrody nosowej. W sklepach dostępne są bowiem również ?fałszywe kolczyki?, które można nosić w sposób w pełni bezpieczny, i to bez konieczności wizyty w salonie piercingu. Taki ?klips? można założyć i zdjąć w dowolnym momencie. I jest on doskonałym pomysłem na karnawałowe imprezy, a także oryginalnym uzupełnieniem odważnych stylizacji.

Previous post

Eva Longoria właśnie się zaręczyła

Next post

Zwierzęce motywy w biżuterii