Styl Gwiazd

Biżuteria gwiazd ? Chopard

Od wielu lat ta marka biżuterii jest najczęściej spotykaną na czerwonym dywanie. Kochają ją hollywoodzkie aktorki, gwiazdy muzyki i supermodelki. Ekskluzywne kolczyki, pierścionki, kolie, zegarki i bransoletki są wybierane przez takie sławy, jak Julianne Moore, Lupita Nyong?o czy Poppy Delevingne. Zobaczcie, dlaczego firma Chopard zdobyła takie uznanie w świecie ekskluzywnej mody.

Marka ta może się pochwalić ponad 150-letnią tradycją. Powstała w 1860 roku jako niewielka fabryka produkująca zegarki. Jej właściciel ? Louis-Ulysse Chopard ? spełnił w ten sposób swoje marzenie o produkowaniu zegarków. A za sprawą doskonałej precyzji i wysokiej jakości swoich wyrobów zyskał uznanie w całej Europie. Mimo młodego wieku (miał zaledwie 24 lata), potrafił pokierować firmą tak, że szybko umocniła ona swoją pozycję na rynku.

W 1963 roku asortyment Chopard został wzbogacony o biżuterię. Zbiegło się to ze sprzedażą marki przedsiębiorcom z rodziny Scheufele, którzy posiadali niemałe doświadczenie w produkcji luksusowych błyskotek. W tym czasie firma zatrudniała zaledwie 10 zegarmistrzów. Dziś może pochwalić się zespołem ponad 600 pracowników reprezentujących 40 różnych specjalności. Ozdoby Chopard można też kupić w aż 50 krajach na całym świecie.

W asortymencie marki Chopard można znaleźć biżuterię podzieloną na różne kolekcje. Wśród tych z najwyższej półki znajdują się ekskluzywna Red Carpet, którą pokochały gwiazdy, inspirowana naturą Green Carpet, kolorowa Temptations czy Animal World z fantazyjnymi ozdobami przypominającymi dzikie zwierzęta.

Previous post

Słynny diamentowy naszyjnik królowej Nazli trafi na sprzedaż

Next post

Nietypowe pierścionki zaręczynowe gwiazd