Styl GwiazdTrendy

Biżuteria w stylu boho

Ciężka, bogato zdobiona, w intensywnych kolorach ? tak w skrócie można opisać biżuterię w stylu bohemian (w skrócie nazywaną boho). Jednym kojarzy się ze stylem hipisów, drugim z niezobowiązującymi strojami z najpopularniejszych letnich festiwali, a jeszcze innym z ciężkimi cygańskimi błyskotkami. I każde z tych skojarzeń jest słuszne.

Ulubiony styl gwiazd

Jeśli Waszym zdaniem biżuterii nigdy nie jest za dużo, lubicie grube metalowe bransolety, długie wiszące kolczyki lub też błyskotki ozdobione piórami, oznacza to, że styl boho jest Wam bliski. Do jego fanek należy również wiele gwiazd, takich jak Beyonce, Vanessa Hudgens, Sienna Miller, Kate Moss, Kendall Jenner, bliźniaczki Mary Kate i Ashley Olsen, Rihanna i wiele innych. W naszym kraju akcesoria boho chętnie nosi prezenterka Agnieszka Szulim.

Kreatywność to podstawa

W stylizacjach boho możecie nosić tyle biżuterii, ile tylko chcecie. Nie istnieje tu zasada niełączenia różnych kolorów czy rezygnacji z dużych kolczyków z powodu wybrania bogato zdobionego naszyjnika. Pierścionki noszone na każdym palcu obu dłoni, wielobarwne bransoletki, łańcuszki zakładane na włosy ? tu wszystko do siebie pasuje. Plecione ze sznurków opaski towarzyszą wiankom ze sztucznych kwiatów, a metalowe ozdoby są zestawiane z kolorowymi piórami zawieszonymi na rzemykach i naklejanymi na ciało metalicznymi tatuażami. Całość zawsze wygląda bardzo oryginalnie, dlatego styl boho jest idealny dla wszystkich, którzy lubią zwracać na siebie uwagę.

Previous post

Jak wybierać biżuterię, aby nie wyglądała tanio?

Next post

Biżuteria świąteczna ? hit czy kit?