Historia BiżuteriiTrendy

Co będzie modne w 2016 roku?

Mimo że niektórzy uważają, że dobra biżuteria jest odporna na upływający czas i modę, jubilerzy co roku zaskakują nas nowościami i lansują kolejne olśniewające ozdoby. W tym sezonie również postawili na ciekawe rozwiązania, którym warto się przyjrzeć. Zobaczcie więc, w jakie dodatki warto zaopatrzyć się w 2016 roku.

Kolorowe kamienie szlachetne

Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety? Nie w tym sezonie. Teraz do łask powrócą wielobarwne błyskotki. Ich wielbiciele będą mogli wybierać spośród intensywnie czerwonych rubinów, chłodnych niebieskich tanzanitów czy też szlachetnych zielonych szmaragdów. Lubicie oryginalne ozdoby? Jeśli tak, to zwróćcie uwagę na klejnoty w nietypowych barwach, na przykład różowe szafiry. A jeżeli jesteście fanami diamentów i nic nie przekona Was do zmiany zdania, to poszukajcie tych kamieni w kolorze czarnym lub niebieskim.

Powrót różowego złota

Przez wiele lat było uważane za mniej szlachetne, a nawet dość tandetne ? dziś wraca do łask. Początkowo zaczęło pojawiać się w projektach zegarków, teraz można znaleźć je w wielu nowych odsłonach. Różowe złoto cieszy się bowiem coraz większym zainteresowaniem, a jubilerzy chętnie wykonują z niego zjawiskowe pierścionki, łańcuszki, bransoletki czy kolczyki. Im będą one delikatniejsze, tym lepiej ? w tym sezonie przepych odejdzie bowiem na drugi plan. Dzięki temu ozdoby okażą się o wiele bardziej praktyczne, ponieważ będą dobrze wyglądać zarówno podczas wyjątkowych imprez, jak i noszone na co dzień, do luźnej sukienki, a nawet znoszonych dżinsów.

Previous post

Styl gwiazd ? Johnny Depp i jego kolczyki

Next post

Biżuteria z motywem krzyża ? hit czy kit?