Styl GwiazdTrendy

Diamentowa biżuteria Jennifer Lopez

Wielbiciele diamentów z pewnością na długo zapamiętają biżuterię, w której Jennifer Lopez pojawiła się na rozdaniu tegorocznych Złotych Globów. Do zjawiskowej żółtej sukni z trenem i peleryną gwiazda dobrała kolczyki, pierścionek, bransoletkę oraz naszyjnik o łącznej wartości? ponad 6 milionów dolarów!

Stylizacja dopracowana w każdym detalu

W niedzielę 10 stycznia latynoska piosenkarka wystąpiła w eleganckiej kreacji zaprojektowanej przez dom mody Giambattista Valli. Doskonale pasowała do niej diamentowa biżuteria marki Harry Winston. Naszyjnik, bransoletka, pierścionek i kolczyki zostały ozdobione lśniącymi przezroczystymi brylantami o łącznej masie ponad 200 karatów. Do tego wystarczyło dobrać srebrne buty i torebkę oraz bordową szminkę i gwiazda prezentowała się naprawdę oszałamiająco. Mimo tych starań serwisy plotkarskie i tak wytknęły gwieździe małą wpadkę i pokazały plamy potu widoczne na niektórych zdjęciach z czerwonego dywanu.

Imponująca moc diamentów

Biżuteria wybrana przez Jennifer sprawiła, że gwiazda skutecznie przyćmiła swoim wyglądem inne celebrytki, które pojawiły się na gali. Sam naszyjnik piosenkarki jest wysadzany starannie oszlifowanymi diamentami i składa się z dwóch części ? pierwszej ozdobionej kamieniami o masie 46,95 karata i drugiej 68,40-karatowej. W bransoletce znajdują się zaś klejnoty o łącznej masie 59,27 karata, w kolczykach 16,46 karatowe błyskotki, a w centralnym miejscu pierścionka osadzony został zjawiskowy żółty brylant o masie 5,21 karata. Te liczby mogą przyprawić o zawrót głowy!

Previous post

Kamienie szlachetne a znaki Zodiaku

Next post

Biżuteria gwiazd z rozdania Złotych Globów