Styl GwiazdTrendy

Diamentowa kolia Mariah Carey

Niedawno pisaliśmy o wartym 7,5 miliona dolarów pierścionku zaręczynowym, jaki Mariah Carey otrzymała od swojego partnera, multimiliardera Jamesa Packera. Nie jest to jednak pierwsza tak imponująca ozdoba, jaką podarował on piosenkarce. Zobaczcie kolię, w której wystąpiła ona na imprezie odbywającej się z okazji otwarcia kasyna w Macau.

Cenna diamentowa ozdoba

Dziennikarze odkryli, że wyglądająca jak gruby łańcuszek kolia, którą otrzymała Mariah, została stworzona przez słynną markę jubilerską Van Cleef & Arpels. Wspaniale mieni się pod wpływem światła, ponieważ jest wysadzana najwyższej jakości przezroczystymi diamentami. Jej wartość to ? bagatela ? pół miliona dolarów. Widać więc, że narzeczony piosenkarki dba o to, aby opływała ona w luksusy. Media donoszą bowiem, że nie jest to pierwsza tak droga błyskotka, jaką otrzymała gwiazda. Wcześniej Packer podarował jej już równie drogi i równie imponujący naszyjnik. W lipcu zeszłego roku pojawiła się ona bowiem z 18-karatowym żółtym diamentem w szlifie serca. Wartość tego wisiorka to najprawdopodobniej również pół miliona dolarów.

Skromny komentarz piosenkarki

Do tej zjawiskowej i ekstrawaganckiej kolii Mariah dobrała długą czarną suknię z ogromnym dekoltem. Zapytana o swoją biżuterię, niedbale zażartowała: ?Och, ta stara rzecz? To prezent od mojego ukochanego. To była bardzo duża i bardzo miła niespodzianka?. Choker, o którym mówiła, nazywa się Olympia i składa się z diamentów o łącznej masie 33,95 karata. Pochodzi z kolekcji o nazwie White Diamond Jewellery.

Previous post

Pierścionek zaręczynowy Kylie Minogue

Next post

Najpiękniejsza oscarowa biżuteria 2016