Ślub i zaręczynyStyl Gwiazd

Gwiazdy, które zaręczyły się w 2015 roku

Dobiegający końca 2015 rok obfitował w romantyczne wyznania miłości. Poznajcie 4 gwiazdy, które postanowiły zaręczyć się właśnie teraz.

  1. Robert Pattinson i Fka Twigs

Znany z roli Edwarda Cullena w kultowej sadze ?Zmierzch? aktor przez lata był związany z ekranową partnerką Kristen Stewart. Kiedy ich związek się rozpadł, gwiazdor znalazł pocieszenie w ramionach oryginalnej piosenkarki R&B. W tym roku jeden ze znajomych pary zdradził, że przygotowuje się ona do bycia panią Pattinson i w ten sposób złamał serca milionom fanek Roberta.

  1. Nicki Minaj i Meek Mill

Mimo kontrowersyjnego wizerunku i wielu prowokacyjnych wypowiedzi amerykańska piosenkarka długo utrzymywała swój związek z raperem w tajemnicy. Fotografom trudno było nawet uwiecznić parę na wspólnych zdjęciach. Do czasu, aż na Instagramie Nicki pojawiła się fotografia zapierającego dech pierścionka zaręczynowego z imponującymi diamentami ułożonymi w kształt serca. Sama gwiazda przyznała zaś, że powiedziała ?tak?.

  1. Lady Gaga i Taylor Kinney

Partner słynnej wokalistki starannie wybrał datę oświadczyn. Zrobił to w najromantyczniejszym dniu w roku ? w walentynki. Informacja o zaręczynach błyskawicznie pojawiła się na Instagramie Lady Gagi, a jej fani mogli podziwiać zdjęcie pięknego pierścionka z diamentem w szlifie serca.

  1. Jennifer Hudson i David Otunga

Co prawda zdobywczyni Oscara zaręczyła się podczas swoich 27. urodzin w 2008 roku, ale z powodu rodzinnej tragedii ślub został odłożony. W tym roku para wróciła do ślubnych planów i postanowiła odnowić zaręczyny. Już niedługo możemy więc spodziewać się hucznej ceremonii w hollywoodzkim stylu.

Previous post

5 pomysłów na gwiazdkowy prezent

Next post

Śluby gwiazd w 2015 roku