Historia BiżuteriiŚlub i zaręczynyTrendy

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać, aby był oryginalny?

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać, aby był oryginalny?

 

? Jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe, wyróżniamy dwa typy klientów: jedni szukają klasycznej, ponadczasowej biżuterii, innym zaś zależy na tym, aby była ona nietypowa i oryginalna. Pierwszym z nich polecamy uniwersalne solitery, pozostali zaś mogą wybierać spośród wielu nietypowych wzorów dostępnych na rynku ? mówi Paweł Jaworski z firmy Michelson Diamonds. Należycie do tej drugiej grupy? Jeśli tak, to zobaczcie, jakie pierścionki możecie wybrać.

Nietypowe szlify diamentów

Oczywiście najpopularniejsze są okrągłe brylanty, ale na rynku dostępne są również klejnoty w wielu fantazyjnych szlifach. W tym roku szczególnie będzie modny kształt gruszki, ale dostępne są również serca, poduszki, markizy i wiele innych zjawiskowych wersji tych najpopularniejszych kamieni szlachetnych.

Kolorowe kamienie

Nie tylko diamenty doskonale sprawdzają się jako ozdoba pierścionków zaręczynowych. Równie efektowne, a także ostatnio niezwykle popularne są szmaragdy, szafiry bądź też rubiny. Jubilerzy szczególnie upodobali sobie łączenie ich z mniejszymi przezroczystymi brylancikami. Taka kombinacja z pewnością zachwyci każdą kobietę.

W stylu retro

Pierścionek zaręczynowy, który wygląda, jakby miał wiele lat i był przekazywany z pokolenia na pokolenie, zawsze wygląda na droższą i bardziej wartościową biżuterię niż pozostałe dostępne na rynku błyskotki. To także ozdoba z duszą, dlatego spodoba się kobietom, które wybierają oryginalne, ponadczasowe dodatki.

Previous post

Pierścionek zaręczynowy Mariah Carey

Next post

Kamień miesiąca stycznia ? granat