Historia BiżuteriiStyl GwiazdTrendy

Julie Walters zgubiła diamentowy kolczyk wart więcej niż jej dom

Jak to jest ? zgubić biżuterię wysadzaną diamentami o większej wartości niż swój własny dom? Przekonała się o tym brytyjska aktorka Julie Walters, dla której pechowa okazała się przedwczorajsza gala odbywająca się z okazji rozdania nagród BAFTA 2016.

Niefartowne odkrycie

Gwiazda pojawiła się na scenie, aby odebrać nagrodę dla ?Najlepszego filmu?, którą otrzymała produkcja ?Brooklyn?. W swoim krótkim przemówieniu zażartowała, że kolczyki, które wypożyczyła i założyła na galę, są najprawdopodobniej warte więcej niż jej własny dom. Po zakończeniu występu wróciła na swoje miejsce na widowni i zorientowała się, że? ma na sobie tylko połowę tej niezwykle cennej biżuterii. Nie była ona jej własnością, dlatego odkrycie to było jeszcze bardziej niepokojące. Część kolczyka zauważono w końcu na stole, przy którym siedziała aktorka, ale wiszący, wysadzany diamentami, największy element nie został niestety znaleziony.

Efektowna i niezwykle cenna ozdoba

Wiadomość o wartościowej zgubie szybko obiegła cały świat, a wszyscy z zainteresowaniem przyglądali się pechowym kolczykom. Zostały one wykonane z białego złota i ozdobione lśniącymi przezroczystymi diamentami o doskonałym szlifie. Oryginalny kształt przypominający liście doskonale wpasowuje się zaś w najnowsze kwiatowo-roślinne trendy i przypomina o zbliżającej się wiośnie. Miejmy jednak nadzieję, że inne właścicielki tej pięknej biżuterii będą miały więcej szczęścia niż Julie Walters.

Previous post

Biżuteria gwiazd na rozdaniu nagród BAFTA 2016

Next post

Znaleziono diament o wartości nawet 20 milionów dolarów