Historia BiżuteriiStyl GwiazdTrendy

Najpiękniejsza oscarowa biżuteria 2016

Wczoraj odbyła się najważniejsza gala tego roku ? rozdanie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, czyli Oscarów. Zaproszone gwiazdy starannie przygotowywały się do tego wydarzenia, ponieważ wiedziały, że ich zdjęcia już za chwilę obiegną cały świat. Zobaczcie więc, jaką biżuterię wybrały na tę okazję.

Najpopularniejsze ozdoby

Na kolejnej tegorocznej imprezie najchętniej wybieraną biżuterią były kolczyki. Kerry Washington zaprezentowała je w wersji vintage. Zostały wykonane w 1963 roku przez amerykańskiego jubilera Harry?ego Winstona. Aktora Rachel McAdams wybrała z kolei minimalistyczny model ? długie, wiszące łańcuszki wysadzane diamentami. Wierna marce Chopard pozostała zaś Julianne Moore, która założyła stworzone przez nią kolczyki ozdobione 13-karatowymi brylantami.

W zgodzie z modą

Hollywoodzkie aktorki doskonale znają obowiązujące trendy. Dzięki temu Naomi Watts na oscarową galę założyła zjawiskowy naszyjnik składający się z delikatnych listków. Są one oczywiście wysadzane diamentami, a za projekt ten odpowiada marka Bvlgari. Również na naszyjnik ? ale tym razem legendarny już choker wysadzany diamentami ? zdecydowała się Olivia Wilde. Saoirse Ronan wybrała z kolei dwa różne kolczyki ? jeden w odcieniach bieli, a drugi ciemnej zieleni. Ozdabiają je perły, szmaragdy, niemal 6-karatowe jadeity oraz 3,25-karatowe diamenty osadzone w białym złocie. Obie błyskotki stworzyła ulubiona firma gwiazd ? Chopard. Motywy zwierzęce spodobały się zaś Olivii Munn, która do pomarańczowej sukni dobrała wysadzaną diamentami bransoletkę w kształcie węża.

Previous post

Diamentowa kolia Mariah Carey

Next post

Najdroższa biżuteria Oscarów 2016